17 вересня – День рятівника

Шановні рятівники та ветерани пожежної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Воно об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність. Міцного вам здоров’я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. В час, коли ви бережете людські життя, нехай вас оберігає Господь Бог і обдаровує своїми щедротами.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом!

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, катастроф.

Ви щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію. Врятовані людські життя, ліквідація пожеж, збереження матеріальних цінностей – це найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Дозвольте побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

 

Шановні колеги! Дорогі ветерани!

Вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Гордий стверджувати, що рятувальники Межівщини завжди перші там, де палає пожежа чи потрібна допомога людям під час надзвичайних подій. Ваші мужні руки та відважні серця врятували з біди не одне людське життя, допомогли у скрутну хвилину сотням родин.

Особовий склад 59-ї Державної пожежно-рятувальної частини 10-го ДПРЗ сьогодні гідно виконує поставлені завдання. У цей святковий день важко відмітити когось окремо, тому що ви всі справжні професіонали своєї справи: пожежні рятувальники, командири відділень, начальники караулів, диспетчери, водії. Пожежне братство – єдине! Спасибі вам за вірність присязі, самовідданість, постійну бойову готовність до боротьби зі стихіями і самопожертви в ім’я життя людини.

Висловлюю сердечну подяку всім шановним ветеранам за роки бездоганної служби, зичу міцного здоров’я, довголіття, щастя і добра!

Сергій ЛИСЕНКО,
заступник начальника ДПРЧ-59 10-го ДПРЗ


Рятувальники твої, Межівщино!

 

Диспетчер, молодший сержант МОРГУН Наталія Анатоліївна

 

Пожежний рятувальник ЛАКИЗА Вадим Васильович

 

Начальник караулу КОШАРНИЙ Андрій Федорович

 

Пожежний рятувальник, молодший сержант ОБЕРЕМОК Олександр Вікторович
і комадир відділення, молодший сержант ПЕТРИЧ Сергій Олексійович

 

Комадир відділення, старший прапорщик МОГИЛА Борис Петрович

 

Старший водій, прапорщик ВОСТОРГОВ Артем Геннадійович

Дякуємо вам!