Люди, якi рятують життя у критичних ситуацiях

27 травня відзначався День працівників екстреної медичної допомоги!

Сьогодні екстрену медичну допомогу жителям Межівщини надають 36 працівників Межівської підстанції, з них 16 фельдшерів (по 4 у кожній бригаді), 4 молодших сестри та 15 водіїв. 27-а та 30-а (Межова), а також 28-а (Слов’янка) та 29-а (Новопавлівка) бригади.

Межівська підстанція сьогодні працює у складі відокремленого структурного підрозділу Павлоградської станції екстреної медичної допомоги КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради.

Очолює бойовий і злагоджений колектив Заслужений працівник охорони здоров’я України Валентина Матвіївна Кириченко.

…Саме працівники швидкої допомоги першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, у будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим.

Цілодобово автомобілі швидкої допомоги виїжджають за самими різними викликами, щоб надати кваліфіковану допомогу людині, яка перебуває в критичній ситуації. А робочий процес медпрацівників потребує постійної оперативності, злагодженості та стійкості.

За час проведення Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил межівськими бригадами перевезено тисячі поранених українських бійців!

Останні місяці, після повномасштабного вторгнення росії в Україну екстрені медики взагалі працюють у постійному цейтноті, рятуючи десятки і сотні життів наших захисників…

Шановні працівники екстреної медичної допомоги!

Щиро вітаємо ВАС з професійним святом!

Від усього серця бажаємо Вам спокійних змін, міцних нервів, вдячних пацієнтів, позитивних емоцій, віри у власні сили, нових звершень, міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності.

Спасибі Вам за благородну та потрібну допомогу!

Всім нам – ПЕРЕМОГИ!
Все буде – УКРАЇНА!