Не перестаєш дивуватися стійкості, силі духу наших земляків

Здавалося б так легко впасти у паніку, опустити руки…
Але сьогодні багато жителів Межівщини, залишаючись вдома, працюють на нашу спільну Перемогу, хто як може. Не рахуються ні з чим. Можливо, навіть виконують свою звичну роботу іще з більшим ентузіазмом, аніж до війни. А інколи навіть більше, тобто те, чого ніколи не робили, але що вкрай важливе для країни у критичний час. Це про підприємця з Межової Олега ДУБИНУ.

У мирні дні та, зрештою, і в цей важкий час Олега на Межівщині знають, як інженера, що називається – справжнього «технаря», але в той же час і як людину творчу, здатну виконати практично будь-яке замовлення з металу, дерева і не тільки. Клієнти замовляють у нього як традиційні, так і досить ексклюзивні вироби. Їх перелік настільки широкий, що важко навіть визначити діапазон.

Багато з них ми маємо змогу побачити біля його магазину у центрі селища.

Війна дещо розширила асортимент підприємця.

За підтримки Межівської селищної ради, Олег Євгенович долучився до проєкту, що реалізовується під егідою ООН та покликаний допомогти внутрішньо переміщеним особам.

Так, сьогодні до Межівської громади прибуває велика кількість біженців з територій, де ведуться активні бойові дії: хто транзитом, а хто намагається зупинитись тут на певний час. Волноваха, Авдіївка, Сєвєродонецьк, Попасна і т.д. Для перебування таких осіб створено кілька центрів на базі закладів освіти,  охорони здоров’я та інших комунальних об’єктів, які оперативно пристосовуються до проживання. У той же час для облаштування приміщень та створення належних умов необхідні ліжка, матраци, тумбочки  приліжкові, столи, стільці, кухонні меблі, пральні машини, бойлери, душові кабіни тощо…

Тож підприємець, не вагаючись, запропонував свої послуги, отримав замовлення і сьогодні – на завершальному етапі його виконання.

Так, практично готові ліжка для біженців (у міцності металевих каркасів ми мали змогу пересвідчитись особисто). Все виконано дуже якісно і презентабельно.

Одну частину замовлення уже передав за призначенням. В тому числі виготовленні власноруч обідні столи, стільці тощо. Все має високу якість.

Разом з тим намагається пришвидшити темпи роботи, бо потік переселенців зростає.

Екскурсія, яку Олег провів територією невеликого, але досить насиченого обладнанням підприємства, справила неабияке враження. Все прораховано до дрібниць, автоматизовано і навіть комп’ютеризовано. Тож стало очевидно, що ліжка, столи чи стільці – це досить-таки не складне (хоч і об’ємне) для нього  замовлення…

– Я не сумнівався, що Олегу до снаги такий проект. Радий, що на Межівщині є такі фахівці. Вони – кістяк малого бізнесу громади. Головне, щоб прийшов мир… Мир через нашу перемогу! – відзначив Межівський селищний голова Володимир Зражевський.