Вони працюють, коли ми відпочиваємо. Комунальники відзначають професійне свято

17 березня — професійне свято працівників житлово-комунальної сфери

Без сумніву, сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для кожного населеного пункту, регіону і країни в цілому.

Незважаючи на війну комунальники продовжують сумлінно виконувати свої обов’язки.
Будемо відвертими: коли все добре, ми не помічаємо їх роботу. Але тільки-но припиняється водопостачання, не посипана дорога в ожеледицю чи вчасно не приїде сміттєзбиральний автомобіль, як здається, що настав кінець світу.

Тобто, виходить, що саме трудівники ЖКГ своєю працею цілодобово забезпечують повноцінну життєдіяльність конкретного населеного пункту, громади, створюють належні умови для його мешканців.
Це тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та якісні комунальні послуги, що є невід’ємною частиною добробуту людей та навіть запорукою їхнього здоров’я, доброго настрою та гарного самопочуття.
Головним і фактично єдиним на сьогодні комунальним підприємством Межівської громади є КП «Комунсервіс».


Основні напрямки роботи підприємства у 2024 році це: теплопостачання, водопостачання та водовідведення, збирання та вивезення твердих побутових відходів, транспортні та ремонтні послуги, очищення доріг.

Окремо слід відзначити реалізацію очищеною, питної води, яку із задоволенням набирають не лише жителі Межівщини, а й гості з Донецької області. А також – утримання ринку та хостелу Межівської селищної ради.

Основні напрямки роботи підприємства у 2024 році це: теплопостачання, водопостачання та водовідведення, збирання та вивезення твердих побутових відходів, транспортні та ремонтні послуги, очищення доріг. Окремо слід відзначити реалізацію очищеною, питної води, яку із задоволенням набирають не лише жителі Межівщини, а й гості з Донецької області. А також – утримання ринку та хостелу Межівської селищної ради.

Підприємство повністю інтегровано у процес забезпечення життєдіяльності селища Межова, а також в багатьох аспектах і Межівської громади. Це і прочистка та посипання доріг у зимовий період, допомога у розвантаженні гуманітарних вантажів, робота екскаватора та багато іншого.

Директор Віктор Ступа переконаний, що найцінніше – це люди. Або, як говорять, кадри…
Він розповів, що сьогодні у КП «Комунсервіс» працює 46 працівників, серед них і внутрішні переселенці, якихостаннім побільшало у колективі.

КП «Комунсервіс» у цифрах і фактах за основними видами послуг:

Централізоване водопостачання та водовідведення населенню, бюджетним установам та іншим споживачам – всього 1374 абоненти.
У 2023 році надано послуг:
– з централізованого водопостачання – 62,5 тис. м. куб
води, в тому числі : населенню – 37 тис. м. куб, бюджетним та іншим споживачам – 25,5 тис. м. куб;
– з централізованого водовідведення в кількості 21,3 тис. м. куб, в тому числі: населенню – 13,6 тис. м. куб, бюджетним та іншим споживачам – 7,7 тис. м. куб;
( За 2023 рік ліквідовано більше 20 аварійних ситуацій на водопровідних мережах та більше 10 на каналізаційних мережах).

Теплозабезпечення бюджетним установам (будівель тдитячих садків № 1 та 3, районного суду, Межівської селищної ради, Межівської районної ради) та населенню – 75 абонентів.
Збирання та вивезення ТПВ – всього 1195 абонентів.  У 2023 році надано послуг в кількості 4,5 тис. м. куб;, в тому числі: населенню – 2,9 тис. м. куб; бюджетним та іншим споживачам – 1,6 тис. м. куб.


Послуги технічної інвентаризації замовникам громад колишнього Межівського району.
Інші послуги (реалізація очищеної води, транспортні послуги, ремонтні роботи та ін.).

За 2023 рік реалізовано: 977,1 тис. літрів очищеної води в тому числі: населенню – 877,5 тис. літрів; бюджетним та іншим споживачам – 99,6 тис. літрів.

З березня 2023 року підприємство почало здійснювати господарську діяльність по утриманню та обслуговуванню місця для здійснення торгівлі за адресою смт Межова вул. Поштова, 5 (Межівський ринок).

Прийнято працівника контролера – касира, обов’язками якого передбачено контроль та збір коштів за послуги з утримання та обслу17 березня — професійне свято працівників житлово-комунальної сфери

Віктор СТУПА:


– У цей непростий час працівники підприємства роблять справжній подвиг. Вони продовжують забезпечувати людей життєвонеобхідними послугами, незважаючи на всі складнощі та небезпеку.
Хочу привітати працівників підприємства та всіх колег – комунальників з прийдешнім святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначатиметься цієї неділі.
Шановні колеги!
Хай ваша праця приносить вам задоволення, повагу громади та вдячність мешканців. Від щирого серця бажаю вам щастя,
достатку, успіху в обраній справі, злагоди у вашому домі та скорішої Перемоги!