Вони працюють, коли ми відпочиваємо…

21 березня – День працівників житлово-комунального господарства

У третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства.

Без сумніву, сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для кожного населеного пункту, регіону і країни в цілому.

Та будемо відвертими: як правило, коли все добре, ми не помічаємо роботу комунальників. Але тільки-но (бодай на один день!) припиняється водопостачання (особливо в багатоквартирних будинках), не посипана піском дорога в ожеледицю чи вчасно не приїде сміттєзбиральний автомобіль, як здається, що настав апокаліпсис.

Тобто, виходить, що саме трудівники ЖКГ своєю працею цілодобово забезпечують повноцінну життєдіяльність конкретного населеного пункту, створюють належні умови для його мешканців. Це тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та якісні комунальні послуги, що є невід’ємною частиною добробуту людей та навіть запорукою їхнього здоров’я, доброго настрою та гарного самопочуття.

Ось так. Не більше, і не менше…

Тож у цей день побажаємо нашим комунальникам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у нелегкій, але такій потрібній всім нам справі!

Фоторепортаж трудових буднів комунальних підприємств Межівської селищної ради – «Межівський комунсервіс» (директор Ступа В. О.) та «Комфорт» (директор (Лучко О.).