Вони – втілення добра, надії і взаємодопомоги: у Межівській громаді привітали волонтерів

У Міжнародний день волонтера У Межівській громаді відзначили людей, які обрали для себе місію – допомагати.

Збройним силам України, внутрішнім переселенцям – людям, які постраждали від війни, соціально незахищеним верствам населення.

Серед відзначених – добре відомі нам: юні волонтери з Межівської громади, які невтомно збирають кошти для наших захисників, депутат селищної ради, голова Асоціації фермерів Межівщини Петро Ляхович, вчитель Межівського ліцею №1 Діана Кирпиченко, В’ячеслав Олефір, Наталія Дубина (с. Веселе), колектив одного з підприємств громади, колективи Центру соціальних послуг (директор Світлана Бут) та Центру культури та дозвілля, (директор Варюха Л. О.), які від початку повномасштабного вторгнення стали  справжніми гуманітарними хабами.

Подяками від імені всієї  Межівської громади доброчинців привітав селищний голова Володимир Зражевський:

«Ваша щоденна робота і самовідданість змінюють життя українців на краще. У найтемніші для нашої держави часи ви стали тим острівцем світла, яке втілює надію в кожне зневірене серце.

Ви стали втіленням добра, надії та взаємодопомоги. Своєю силою ви робите кожного з нас набагато сильнішим. Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Тож нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!», –  відзначив він.

Від редакції “Межівського меридіана”:

…Волонтери Межівщини – неймовірні, щиросердні, небайдужі!

Не чекаючи нагород і визнання, вони об’єднуються і кожного дня допомагають Збройним Силам України, Територіальній обороні, нашим землякам Захисникам рідної землі!

Вони збирають кошти на тепловізори та термобілизну, плетуть сітки, роблять окопні свічки, печуть пиріжки, ліплять вареники, готують консервацію.

Сьогодні мало не кожен Українець є волонтером і своєю невтомною працею наближає Перемогу!

Ми впевнені, що серед нас десятки й сотні земляків, чиї добротворення, наполегливість, мужність та патріотизм – кожного дня наближають ПЕРЕМОГУ!