Вони захищають спортивну честь Межівщини!

Чи важливі фізична культура та спорт у житті людини? Риторичне питання…

І кожен із нас має свою думку з цього приводу. Хтось досить прохолодно ставиться до спорту та всього, що з ним пов’язано. Або взагалі вважає заняття спортом марною тратою часу. На противагу їм є категорія людей, які здатні вбачати особливий зміст у спорті, і таких, на щастя, набагато більше.

Проте й тут можна виокремити певні категорії: хтось любить спостерігати за спортивними перипетіями по телевізору, хтось регулярно займається якимось улюбленим видом спорту або загально зміцнюючими фізичними вправами. А є певна спільноті людей, для яких спорт – невід’ємна частина життя: спортсмени, тренери, лікарі, спортивні функціонери тощо.

Фізкультура та спорт об’єднують людей різних професій та різного віку. Вони зміцнюють наше здоров’я, загартовують характер, покращують витривалість, розвивають спритність, координацію, реакцію, силу та терпіння.

Починаючи з 70-х років минулого століття фундаментом, такою собі оазою спортивного життя на Межівщині стала Межівська дитячо-юнацька спортивна школа – заклад із славною історією та багатими традиціями, де починають свій шлях до спортивних досягнень десятки й сотні школярів.

У наші дні на базі ДЮСШ, яку очолює Юрій Миколайович Ковтун, працюють відділення вільної боротьби, волейболу, легкої атлетики, пауерліфтингу та футболу. Основними формами роботи школи є навчально-тренувальні заняття і збори, участь у змаганнях, виховні заходи, практика суддівства спортивних змагань. У минулому навчальному році тут працювали 11 тренерів-викладачів. У 22 навчальних групах навчалися 384 учні, в тому числі на базі Слов’янської СЗШ та спортивного комплексу, Новопавлівських СЗШ №1 і №2, Веселівської ЗШ.

Варто відзначити, що 2019/2020 навчальний рік став досить успішним у плані спортивних здобутків для вихованців школи та їх наставників.

Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги святковий фоторепортаж, де закарбувалися найяскравіші перемоги юних спортсменів Межівщини.


Команда Межівської ДЮСШ з пауерліфтингу – чемпіони та призери Дніпропетровської області з пауерліфтингу 2019-2020 рр.; призери чемпіонату України з пауерліфтингу 2019 року; переможці Відкритого турніру Межівської селищної ради пам’яті Олега Кулиненка. Тренери-викладачі Віктор Васильович ДАЦЕНКО та Юрій Васильович БІЛИК.


Команда Межівської ДЮСШ з волейболу – чемпіони та срібні призери Кубку Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 2003 і 2005 р.н.; бронзові призери чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2006 і мол. р.н. Тренер-викладач Галина Мустафівна ТКАЧЕНКО.


Команда юнаків Межівської ДЮСШ – срібні призери обласних фінальних змагань Кубку «Золотий Колос України» з футзалу серед збірних команд сільських, селищних рад, ОТГ за програмою ОССІ Дніпропетровщини, присвячених 70-річчю ГО ВФСТ «Колос». Тренери-викладачі ДЮСШ з футболу САЛІВОН Володимир Іванович, НІКІТЕНКО Віталій Миколайович (Слов’янка), ОЛЕКСЕНКО Євген Сергійович.


Команда Межівської ДЮСШ – переможці традиційного турніру з футболу серед юнаків 2008-09 р.н. на Кубок В.Ф. Дулінова (м. Першотравенськ). Тренер – Юрій Миколайович КОВТУН.