За одну добу волонтерка з Межової зібрала кошти на тепловізор для бійців на передову

Майже 90 000 гривень зібрала волонтер з Межової, аби придбати тепловізор, який сьогодні дуже потрібен нашим захисникам на полі бою. Оголошення зробила в соціальних мережах і за добу за допомогою небайдужих земляків було зібрано необхідну суму.

Не зупиняється у прагненні допомогти воїнам- захисникам наша землячка Діана Кирпиченко.

За рік Великої війни ця молода жінка, помічник вчителя, яка перебуває у декретній відпустці – стала справжнім волонтером.   Вона збирає гуманітарні вантажі: продукти харчування та гігієни, окопні свічки, а ще оголошує збори коштів,  коли у військових є запити на конкретні вартісні речі.

Цими днями Діана оголосила черговий збір на тепловізор.

“Доброго вечора, межівчани ! Знову вимушені наші бійці звернутися до Вас за допомогою! дуже терміново потрібен тепловізорний приціл. Він допоможе бачити та знешкоджувати ворога вночі , саме тоді ті нелюди хочуть пробратися на нашу землю!”

Він врятує не одне життя! Цей приціл треба для наших місцевих захисників зі 108 Бригади ТРО».

І буквально за добу за допомогою небайдужих земляків вдалося назбирати 90 000 гривень! А вже за кілька днів ми побачили відео з подякою від наших захисників, які тримали в руках тепловізор. Неймовірно!

“Доброго вечора, земляки! Нарешті цей тепловізор у наших захисників! Тепер вони зможуть нищити ворога і вночі.  Він вже рятує життя нашим захисникам , адже має функцію перегляду  через телефон і вони не так ризикують своїм життям! Донька одного з захисників змогла дозбирати і перевела 45 397 грн. Всього, завдяки всім ВАМ  вдалося  зібрати – 89 340 грн!  Наближаємо перемогу разом!” 

Сама Діана , як завжди натхненна, у гарному настрої, налаштована працювати до ПЕРЕМОГИ. Ось як вона прокоментувала волонтерську роботу останніх місяців:

« Працювати волонтером легко, якщо тобі допомагають , підтримують та реагують на твої прохання та потреби захисників! Саме так і в моєму випадку. Межівські та Веселівський ліцеї постійно організовують збори продуктів харчування та гігієни для наших захисників, а дитячий садочок “Барвінок” і Межівські бібліотеки завжди забезпечують окопними свічками.

Коли є запит, на який потрібно велика сума коштів , доводиться відкривати збір, але завдяки нашим не байдужим людям – він швидко закривається!

Мої невтомні волонтери Чередник Лідія Миколаївна та Давиденко Наталія Миколаївна – завжди допомагають дістати потрібні речі, діляться своїм досвідом та підтримують.

Також велику роль відіграє родина, яка завжди підтримує, пропонує нові ідеї, надихає та просто не дає опускати руки! Зараз всі українці – це велика родина, які надихають одне одного на добрі справи заради перемоги! У всіх нас одне бажання , щоб всі захисники були вдома з своїми родинами,  а це можливо тільки після перемоги, тому ми маємо робити все можливе та неможливе тут, в тилу, щоб вони швидше прогнали тих нелюдів з нашої землі!

Слава Україні! Слава нашим захисникам!»