Короткий огляд культурних та освітніх подій

Світлана ГРИЦЕНКО, БДЮТ

СКЗПО “Межівський будинок дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь у арт-челенджі з образотворчого мистецтва до Дня Державного Прапора України і 30-річчя незалежності України “Намалюю тобі зорі”, який триватиме до 17 серпня 2021 року.

Свою любов і повагу до Батьківщини демонструють Діана Семенюк (вокальний гурток, кер. Гриценко С.В.), Даша Радченко та Даша Лесик (Т/О “Народні ремесла”, кер. Воскобойник Н.І.).

 

Лауреати ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Світ Dreams” Поліна Монастирна (вокальний жанр) та Анастасія Кір’ян (декоративно-вжиткове мистецтво) отримали свої нагороди.

Нових вам творчих звершень, наші любі гуртківці!!!

 

Лариса МАТЮХІНА, освіта

Переповнюють емоції та відгуки про нашу чудову екскурсійну поїздку до м. Умань.Цього разу ми постаралися більше дізнатися про історичні місця старовинного міста: неймовірний Софіївський парк, підземелля Василіанського монастиря, неперевершене шоу фонтанів “Перлина кохання”. Родзинкою стало відвідування хасидського кварталу, де ми водночас перенеслися в міні-Єрусалим. Також відвідали фірмовий магазин Умань-пиво з широким асортиментом лимонаду, сидру, квасу та пива.

Дякуємо учасникам поїздки за позитив, організованність та чудовий настрій. Всі залишилися дуже задоволеними.