Тут розквітають ТАЛАНТИ

Будинок дитячої та юнацької творчості – дім щасливого дитинства.

Можливість займатися змістовним і цікавим для  кожної дитини  дозвіллям в гуртках – це і є той самий ключ до успіху у дорослому житті, адже саме на період дитинства припадає найяскравіший потяг до пізнання світу і свого місця в ньому,  до розкриття своїх здібностей і талантів, особистісного розвитку та соціалізації.

„Всі діти талановиті” – такий девіз педагогів. І ця віра, і робота з вихованцями приносять вагомі результати в проєктах, конкурсах, змаганнях….

Безмежна любов до пісні, старанність та наполегливість принесли Перемогу солістам гуртка «Вокальний спів» у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів ІV» (м.Київ). Лауреатами І ступеню визнано вихованців: Баранова Максима, Монастирну Поліну, Семенюк Діану.

Дякуємо, що поповнили скарбничку творчих досягнень.

Але це не єдині Перемоги ….

12 квітня в Міжнародний День Космонавтики ми отримали приємну новину про переможців обласного конкурсу «Мирний космос» у рамках відбіркового туру Всеукраїнського колоквіуму школярів «Космос. Людина. Духовність» (онлайн)

Вихованців  гуртка «Робототехніка» Калька Владислава (І місце в номінації «Ракетно-космічна техніка») та Чистик Віру  (ІІІ місце в номінації «Світ інформації: сучасність і майбутнє») визнано переможцями!

Владислав представив свій проєкт на тему «Універсальний роботизований комплекс», що складався із трьох роботів-будівельників, які можуть автономно будувати укриття із марсіанського (чи то місячного) грунту для першої стадії створення космічних поселень за межами нашої планети. Роботи були створені з конструктора «Лего». Віра ж склала свою програму в середовищі візуального програмування «Scratch», де показала динаміку руху космічної ракети з урахуванням фізики польоту. Цікавий факт, що розробкою програм для космічних апаратів займалася жінка Маргарет Гамільтон, головний інженер програмного забезпечення NASA. Отже, Космос це не тільки хлопчача справа!

Окреслені нові цілі, ми продовжуємо мріяти, вчитися, досягати і йти вперед… Зоряним шляхом… А в майбутньому – космічним…