П’ятниця, 19 Липня, 2024
Область та районПро головне

Протитанкові рови та тетраедри: Дніпропетровщина зміцнює оборону

Навколо Дніпропетровщини вже викопано більш ніж 42 кілометри протитанкових ровів та встановлено понад 11 тисяч спеціальних бетонних пірамід.

Крім цього на теренах області продовжується встановлення бетонних пірамід. Як наразі виглядає будівництво оборонних споруд продемонстрували у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

[social_link_preview url=” https://t.me/dnipropetrovskaODA/11746″]

«Зміцнюємо оборону на Дніпропетровщині. Одночасно працюємо на декількох напрямках. Задіяно десятки одиниць техніки та спеціалістів.

На місцях майбутніх вогневих точок та бліндажів створюють щебеневі основи. Широко застосовуються залізобетонні конструкції. Зараз їх гідроізолюють, аби вберегти від негативного впливу дощової та стічних вод, випарень тощо. Такі споруди мають служити вправно, тримати оборону міцно і надійно, забезпечуючи захист військових. Все, як передбачено проєктами Міноборони.

Викопали й більш ніж 42 км протитанкових ровів. Нарощуємо також число тетраедрів – спеціальних бетонних пірамід, яких вже встановили понад 11 тис.

Фортифікаційні споруди будують і в інших регіонах. Це вимога наших реалій. Це захист українців від ворожого війська, від окупантів», – проінформував очільник ДніпрОВА Сергій Лисак.