День Незалежності відзначають у повітрі та соціальних мережах

У цьому році День Незалежності України область відзначить масштабним авіашоу «Вільне небо». Подивитись його можна буде на аеродромі смт Майське. Пілоти будуть виконувати фігури вищого пілотажу, а парашутисти «станцюють» гопак у повітрі. Також на гостей чекають ярмарки, флешмоби та виступи артистів.

– В цьому році буде ще більше захоплюючих трюків, з незмінного – традиційно у небі замайорить величезний стяг України. Спочатку козаки станцюють традиційний танок на сцені, а парашутисти повторять його у небі, – зазначила заступниця голови ОДА Ольга Горб.

Повним ходом по області йде підготовка до святкувань.

– До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України встановили у Кривому Розі флагшток-велетень. Вже випробували його – підняли «синьо-жовтий» на висоту в 72 метри. Урочисто відкриємо символічну споруду 23 серпня, – сказав заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук. Знаходиться він у парку Героїв.

Мешканців області запросили у соціальних мережах розповісти про цікаві події з власного життя та долучитися до флешмобу #Марафон_30. За роки Незалежності на Дніпропетровщині юними вченими було зроблено понад 200 винаходів. Серед всього – хвильова електростанція, «окуляри» для незрячих, математичний конструктор для дітей. Майже 20 виробів запатентовані!

Вихованцям Дніпропетровського відділення МАН – від 13 до 17 років. Серед випускників – 79 стипендіатів Президента України, 27 призерів міжнародних конкурсів і 1471 – українських.

 

 

Лікарі Нікополя отримали нові «швидкі»

На Дніпропетровщині розвивається медична інфраструктура – в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Станції екстреної меддопомоги області продовжують «поповнювати» автопарк «швидких».

На цьому тижні 22 нові «швидкі» отримали бригади Нікопольської станції екстреної меддопомоги. Автомобілі оснащені всім необхідним для порятунку пацієнтів: електрокардіографами, дефібриляторами, моніторами, пульсоксиметрами, кисневими балонами, шприцевими насосами.

 

 

На Дніпропетровщині триває масштабний ремонт «Дороги Єдності»

В області активно ремонтують дороги як державного, так і місцевого значення. Все – в рамках Програми Президента України «Велике будівництво». Нині вже з новим покриттям дорога Партизанське-Лобойківка, незабаром мешканці Павлограда матимуть змогу їздити по оновленій вулиці Дніпровській. Триває будівництво решетилівської траси та «Дороги Єдності».