15 років за ґратами за тяжкий злочин

проведе мешканець Донецької області, на рахунку якого вбивство двох пенсіонерів та розбійний напад.

Вироком Павлоградського міськрайонного суду 40-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених п. 1, 6 ч.2 ст. 115 та ч.4 ст. 187 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті двох осіб (умисне вбивство) з корисливих мотивів та напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), поєднаний з проникненням у житло із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень).

Встановлено, що вказаний громадянин, будучи раніше неодноразово судимий за корисливі умисні злочини проти власності, 18.12.2016 року, близько 01 год. з метою заволодіння грошовими коштами раніше знайомої йому потерпілої 1938 року народження, яка мешкала разом зі своїм сином 1958 року народження в с. Новопавлівка Межівського району Дніпропетровської області, скоїв розбійний напад на останніх у власному домоволодінні потерпілих, яке завершилось жорстоким вбивством двох осіб із корисливих мотивів.

Свою вину чоловік не визнав. Проте, в ході судового розгляду вину особи було повністю доведено зібраними доказами. Обвинувачення підтримувалось Першотравенською окружною прокуратурою.

Суд призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі із конфіскацією усього особистого майна.

Сергій ВОЛОЧІЙ,
керівник Першотравенської окружної прокуратури