Коротко про події культурного життя

Межівський БДЮТ

Світлана ГРИЦЕНКО:

– Перший місяць літа щедрий не лише дощами, а й перемогами у конкурсах! Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями “СвітDREAMS” порадував Анастасію Кір’ян – ІІ місце у номінації “Декоративно-вжиткове мистецтво” та Поліну Монастирну – ІІ місце у номінації “Вокал”!

Маленька співачка Діана Семенюк взяла участь у Міжнародному мистецькому конкурсі “Скадовськ збирає друзів” і виборола ІІІ місце!

Найщиріші вітання вам, дівчатка, і нових творчих злетів!!!

 

Бібліотеки Межівщини

Роль бібліотек в інформаційній підтримці розвитку туризму

Під такою назвою 11 червня пройшов виїзний семінар для бібліотечних працівників Межівської СТГ на базі Новогригорівської філії №5 СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека».

Сьогодні спостерігається значне пожвавлення інтересу жителів громади до вивчення історії свого краю. Надзвичайно важливим завданням, яке постає перед бібліотечними працівниками на сучасному етапі, є розвиток туристичного краєзнавства, формування і розповсюдження інформаційних матеріалів про той чи інший об’єкт, населений пункт, особистість тощо.

Бібліотекарі пройшлися туристистичним маршрутом «Мальовничими стежками Новогригорівки», познайомилися з цікавими об’єктами, які є в селах Новогригорівка, Водолазьке, Юр’ївка.

У невимушеній обстановці учасники семінару ділилися враженнями про побачене і почуте під час краєзнавчо-туристичної поїздки. Виїзний семінар справив глибоке і незабутнє враження на присутніх.