“Культурний” відпочинок із присмаком вандалізму

Суботнього ранку 20 березня кафе “Роміка”, магазини Кам’янки та навіть одне приватне домоволодіння селища Межова отримали, м’яко кажучи, неприємний “сюрприз” у вигляді понівеченої огорожі, розтрощених вікон.

Хтось називає таке зухвале хуліганство справжнім “бєзпрєдєлом” у XXI столітті, хтось моторошним видовищем, а самі підприємці відверто шоковані..

Ось, що нам повідомили з даних фактів у відділені поліції №2 (Межова) Синельниківського районного від-
ділу ГУ НП в Дніпропетровській області.

20.03.2021 до віділення дійсно надійшла низка повідомлень зі служби 102 за фактом умисного пошкодження майна:
– о 04:24 за адресою: смт Межова, вулиця Левадна – заявник повідомила, що невідома особа пошкодила
шиферний паркан;
– о 08.00 за за адресою: смт Межова, вулиця Спортивна буд. 56 – невідома особа розбила 4 вікна у магазині продуктів харчування “Кам’янський”, всередину приміщення не проникла;
– о 09.00 надійшло повідомлення про те, що вночі невідома особа побила 7 вікон, пошкодила ролети в магазині «Мрія» та розбила ліхтар біля будівлі, всередину приміщення не проникла;
– нарешті, до працівників поліції звернулась із заявою адмінстратор кафе-бару “Роміка”, розташованого за адресою: смт Межова, вул. Левадна, 80, – за фактом пошкодження майна закладу.

Того ж дня правоохоронцями було встановлено особу, причетну до даних подій.

За даним фактом відомості внесені до ЄРДР. Порушено кримінальне провадження за ст. 194 Кримінального кодексу України “Умисне знищення або пошкодження майна”. Досудове слідство триває.