На Межівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Саме цього дня 2014 року під час зіткнень на Майдані в Києві загинула найбільша кількість учасників Революції Гідності.

У Межовій біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Героям АТО відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів у пам’ять про загиблих. На жаль, захід відбувся в умовах карантинних обмежень, які продовжують діяти в Україні. Саме тому кількість учасників була обмеженою. Однак, протягом дня всі бажаючі мали змогу віддати шану Героям.

Вшанувати пам’ять загиблих прийшли Межівський селищний голова Володимир Зражевський, секретар ради Любов Максімкіна, заступник військового комісара Анатолій Іванченко, представники установ, підприємств та організацій, жителі селища.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та героям-землякам, які загинули під час проведення Антитерористичної операції на Сході України. У глибокій скорботі присутні схилили голови перед пам’яттю тих, хто боровся за честь, правду і гідність нашого народу.

…Під час подій на Майдані, за офіційними даними, загинуло близько 100 протестуючих. Кожен із цієї Небесної Сотні мав сім’ю, батьків, друзів, захоплення. Але поклик їхньої душі, саме в цей час, призвав їх до боротьби за вільну, демократичну Україну.

Згадаймо ж у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали голови за наше майбутнє…

Власна інформація