На сесії районної ради

4 серпня цього року голова Межівської районної ради Халимендик П.О. за участю голови райдержадміністрації Кутнього С.В. провів позачергове пленарне засідання 35 сесії районної ради сьомого скликання.

Начальник фінансового відділу РДА Ключик Н.О. запропонувала депутатам внести зміни до рішень районної ради, що стосуються міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетом Межівської селищної об’єднаної територіальної громади, а також до рішення районної ради “Про районний бюджет на 2020 рік”. Депутатам було запропоновано збільшити видатки районного бюджету на 150 000 грн. для передачі міжбюджетного трансферту з районного бюджету до бюджету Межівської ОТГ на утримання комунального некомерційного підприємства “Центральна лікарня” Межівської селищної ради” в частині придбання медичного обладнання (відеоендоскопічна система).

Депутати одноголосно підтримали запропоновані зміни. Слід зауважити, що на придбання цього обладнання з районного бюджету вже було виділено 164 200 грн. на 33 сесії районної ради, яка відбулася 02.03.2020 року.

Роман ЄСІПОВ,
начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради
виконавчого апарату районної ради