На сесії селищної ради

Ухвалення проекту договору про співробітництво з Новопавлівською об’єднаною громадою, схвалення Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа», створення нового освітнього округу на території громади.

Ці та інші питання були винесені на розгляд чергової 38-й сесії селищної ради VII скликання, що відбулася минулого вівторка – 29 вересня, під головуванням Володимира Зражевського.

Загалом насичена черга денна включала в себе 24 питання.

А розпочалася сесія із затвердження кандидатури на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради на строк повноважень Межівської селищної ради.

Депутати одноголосно висловили підтримку кандидату на посаду – Ірині Федорівні Новак, яка в свою чергу запевнила депутатський корпус, членів виконавчого комітету, що докладе всіх зусиль, аби виправдати покладені сподівання.

У зв’язку з реорганізацією комунального закладу освіти «Новогригорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради», депутати підтримали створення нового – Межівського освітнього округ з опорним закладом – комунальним закладом освіти «Межівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Межівської селищної ради» та двома філіями: Українською філією І ступеня і Новогригорівською філією І-ІІ ступеня, а також затвердили відповідні положення та передавальний акт матеріальних цінностей та активів.

Знаковим рішенням для подальшої співпраці громад, що утворені на території Межівського району – стало схвалення проєкту договору про співробітництво між Новопавлівською сільською та Межівською селищною територіальними громадами у формі спільного фінансування (утримання) закладів, підприємств, що перебувають у комунальній власності Межівської селищної територіальної громади та забезпечують надання послуг у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, надання адміністративних послуг жителям Межівської селищної, Новопавлівської сільської територіальних.

Також на звітній сесії депутати підтримали схвалення Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між виконавчим комітетом Межівської селищної ради та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» щодо впровадження «Єдиної платформи місцевої електронної демократії» «e-DEM». Дане рішення викликане необхідністю запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем.

На сесії також було затверджено ряд селищних Програм, зокрема: «Програма оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій на 2021-2023 роки», «Програма організації проїзду пільгових категорій громадян автомобільним транспортом в межах територіальної громади на 2021-2023 роки», «Програма створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків на 2021-2023 роки» та інші.

Крім того, відповідно до пропозицій, внесено зміни до рішення селищної ради від 16 грудня 2019 року №1719 – 26/VII “Про бюджет Межівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Власна інформація