Субота, 20 Липня, 2024
Офіційно

Офіційні привітання з Днем медичного працівника

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри,
всі працівники і ветерани системи охорони здоров’я Межівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Своєю щоденною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Добрим словом, знаннями і досвідом повертаєте людей до повноцінного життя, зміцнюєте надію в людських душах.

Ми вдячні вам за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших громадян. Нехай кожен ваш день наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю. Міцноговам здоров’я, миру, добра, злагоди!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Вельмишановні медичні працівники
і ветерани системи охорони здоров’я Межівщини!

Прийміть теплі і сердечні вітання з професійним святом!

У цей чудовий день хочеться висловити повагу та вдячність усім, хто присвятив своє життя лікуванню здоров’я людини. Місія ця важка і благородна, вимагає великої віддачі сил, постійної творчої ініціативи, високого професіоналізму. Величезне спасибі вам за ваші досвід, знання, добрі умілі руки, за чуйність і здатність до співчуття.

Нехай ніколи ваша благородна професія не принесе вам розчарувань і болю! Нехай вам ніколи не доведеться засумніватися в тому, яку користь ви приносите людям. Нехай ваші пацієнти будуть завжди щасливі і вдячні вам.

Бажаю вам професійних успіхів, здоров’я, щастя, благополуччя і гарного настрою.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

 

 

Дорогі наші медичні працівники та ветерани медики!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі питання, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і
добра вам та родинам!

Юрій ТОКАР,
директор КНП «Центральна лікарня» МСР»

Алла КУШНІР,
голова профкому

 

 

Дорогі колеги! Шановні та щиро любі наші ветерани!

Від щирого серця поздоровляємо всіх з Днем медичного працівника!

Це свято – одне з небагатьох, яке не втратило свого значення. У кожного мешканця Межівщини знайдеться немало теплих слів подяки медикам за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.

Зі словами щирої вдячності звертаємося до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, тепло свого серця віддали зціленню людей. Велика вам вдячність за людяність, душевність та вміння співпереживати.

Шановні колеги! Ви вибрали найгуманнішу і найпотрібнішу людям професію. Низький вам уклін за всі добрі справи! Будьте ж і самі здорові, зберігайте бадьорість і оптимізм! Нових відкриттів і творчого горіння на медичних теренах. Благополуччя і добра вашим близьким!

Юлія СКОЧКО,
директор КНП «ЦПМСД» МСР»

Світлана ВАСІЛЬЄВА,
голова профкому