Офіційні привітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори
народного мистецтва!

Щиро вітаємо вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, підживлювали і зміцнювали душу українського народу.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

З повагою,

Сергій КУТНІЙ,
голова райдержадміністрації
Павло ХАЛИМЕНДИК,
голова районної ради

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ми, всі мешканці Межівської громади, високо цінуємо ваш внесок у розвиток культури рідного краю, вміння відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Щиро вдячний працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, дитячих мистецьких навчальних закладів, учасникам творчих колективів за сумлінну працю, творчий пошук, вагомі духовні здобутки.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, високих творчих злетів та невичерпної наснаги! Нехай ніколи не згасане творчий вогник у ваших серцях!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова