Офіційні привітання з Днем прокуратури від керівництва району і Межівської громади

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас зі святом – Днем працівників прокуратури!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд у свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботу державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. Від вашого професіоналізму, відданості залежить верховенство Закону для кожного громадянина України. Ви служите Закону, свято охороняючи й оберігаючи його.

Бажаємо всім співробітникам, а також шановним ветеранам прокуратури міцного здоров’я, спокійного життя, щастя вам і вашим родинам, професійних успіхів та особистого благополуччя!

Сергій КУТНІЙ,
голова райдержадміністрації
Павло ХАЛИМЕНДИК,
голова районної ради

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави.

Ви відповідально і професійно виконуєте свій службовий обов’язок, достойно вирішуєте поставлені завдання, міцно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, забезпечуєте стабільність і надійний захист інтересів суспільства і держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова