Оголошення про проведення конкурсу

Межівська селищна рада повідомляє про проведення конкурсу з визначення організатора аукціону з продажу нерухомого майна – земельної ділянки.

Організатор аукціону має відповідати наступним вимогам:

  • юридична особа, зареєстрована у встановленому законом порядку, що має право здійснювати продаж майна шляхом проведення аукціону;
  • наявність досвіду проведення аукціонів не менше трьох років;
  • наявність технічних можливостей для забезпечення продажу майна шляхом проведення аукціону;
  • організатором аукціону не може бути заінтересована особа стосовно замовника аукціону;
  • додатково слід подати відомості стосовно досвіду проведення аукціонів, суми винагороди, тощо, з підтверджуючими документами.

Кінцевий термін прийняття від кандидатур заяв та документів, що підтверджують їх відповідність встановленим вимогам – один місяць з дати публікації даного оголошення.

Перелік земельних ділянок, для продажу права оренди на аукціоні:

1. Кадастровий номер 1222655100:04:064:0022, площа 0,0200 га, за адресою: проспект Незалежності смт. Межова, Межівського району, Дніпропетровської області, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за умов продажу – на аукціоні окремими лотами;

2. Кадастровий номер 1222655100:04:004:0142, площа 0,0624 га, за адресою: вул. Сонячна, 1 смт. Межова, Межівського району, Дніпропетровської області, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за умов продажу – на аукціоні окремими лотами.

Поштова адреса, за якою подається заява та документи, що підтверджують відповідність кандидатур встановленим вимогам: 52900, смт. Межова, Межівського району, Дніпропетровської області, вул. ім. Грушевського, 4, I поверх, кабінет №4, відділ земельних питань та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Межівської селищної ради.

Номер контактного телефону для довідок: (050) 595-08-14