ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд містобудівної документації

Для ознайомлення громадськості з намірами забудови території, згідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в приміщенні Межівської районної державної адміністрації та на офіційному веб-сайті Межівської районної державної адміністрації (http://www.megev-rn.dp.gov.ua) в мережі Інтернет у рубриці «Житлово-комунальне господарство», оприлюднено проект містобудівної документації місцевого рівня «Детальний план території, яка розташована за межами населеного пункту на території Межівської селищної ради Межівського району Дніпропетровської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств установ і організацій».

Проект розроблений на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 жовтня 2019 року № Р-200/0/313-19 «Про розроблення детального плану частини території».

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», детальний план території (ДПТ) – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Детальний план території може виконуватись для ділянок в межах населених пунктів або за межами населених пунктів.

Детальним планом розглядається можливість зміни функціонального використання території земель сільськогосподарського призначення на землі енергетики, при належному забезпеченні інтересів територіальної громади щодо реалізації містобудівної політики розвитку проектної території з метою практичного впровадження в районі державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива залучення інвестицій тощо, із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства.

Основні положення та графічні матеріали ДПТ представлені для ознайомлення в приміщені Межівської райдержадміністрації (адреса: 52900, Дніпропетровська область, смт Межова, вул. ім. Грушевського, 5 ІІІ поверх, відповідальна особа – заступник голови районної державної адміністрації (Богдан С.В.) в робочі дні понеділок-четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00, обідня перерва: 12:00-13:00, з 08 листопада 2019 року по 09 грудня 2019 року. Пропозиції та зауваження надаються в письмовій формі на адресу Межівської районної державної адміністрації до 09 грудня 2019 року, телефон для довідок (05630) 60481.

Громадські слухання щодо обговорення проекту містобудівної документації будуть проведені 21 листопада 2019 року о 1000 годині в приміщенні Райпільського старостинського округу Межівської селищної ради Межівського району Дніпропетровської області за адресою: 52940 Дніпропетровська область, Межівський район, с. Райполе, вул. Приозерна, буд. 35.

Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.