Про черговий призов на строкову військову службу

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24.02.2021 р. №71/2021 з 01 квітня 2021 року по 30 червня 2021 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Межівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1994-2003 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Дніпропетровська область, Межівський район, смт Межова, просп. Незалежності, буд. 28, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 10 квітня 2021 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Межівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Андрій БІЛИК,
військовий комісар Межівського районного територіального
центру комплектування та соціальної підтримки