Весняне свято в Українці

4 березня в селі Українка – адміністративному центрі наймолодшого старостинського округу Межівської ОТГ – відбувся святковий концерт, приурочений до весняного жіночого свята. Присутніх привітали голова громади Володимир Зражевський та староста Вікторія Діденко.

Селищний голова висловив найкращі побажання присутнім у залі жінкам, а також вручив вітальні листи від Межівської селищної ради. Їх отримали: Гриценко Ніна Дмитрівна, Ступа Ірина Вікторівна, Сеїна Валентина Володимирівна, а також жіноча частина трудового колективу ФГ «Яна».

Яскравою була святкова концертна програма. Глядачі тепло сприймали виступи Сергія Черепахи, Віталія Шевчика, Анни Кий, Марини Шемякіної, Світлани Данилової, танцювальних дуетів зразкового танцювального колективу «Натхнення». Та особливо зворушливо радували мам та бабусь малі артисти – місцеві школярі. І співали, і танцювали, і портрети мам своїх намалювали.

Староста Вікторія Діденко окреслила громаді перспективи розвитку округу, зокрема села Українка. Вона зазначила, що у зв’язку із закриттям навчального закладу, вивільняється велике приміщення в центрі населеного пункту і адмінцентру старостинського округу. Але це не означає, що воно перетвориться на пустку. Приміщення опалюється, і його можна використовувати в інших важливих цілях. Там уже розмістилася бібліотека, тренажерна кімната. Найближчим часом перенесуть фельдшерський пункт. Також у планах місця для роботи старости, дільничного офіцера громади.

– Я мрію, що це буде громадський простір, де проводитимуться різнопланові заходи, вестиметься прийом людей. Мрію обладнати комп’ютерну кімнату і кімнату-ХАБ. Це буде зона для різноманітних зустрічей, тренінгів. Крім того в перспективі створення вуличного громадського простору для відкриті кінопоказів та інших заходів. До нас зможе приїздити молодь із навколишніх сіл. Це майбутній проект на громадський бюджет.

Кажуть, якщо іменинник загадує бажання, то воно обов’язково збувається. Є надія, що обов’язково збудуться мрії і бажання жінки, озвучені у жіноче свято. Тож перемоги, Вікторіє!

Антоніна ТАРАСЕНКО