Привітання з Днем енергетика України

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

Від щирого серця вітаю усіх причетних до енергетичної галузі з професійним святом!

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.

Зичу вам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління! Бажаю стабільної частоти в електромережах, великого людського щастя, добра і достатку вам і вашим родинам!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

Вітаю вас із професійним святом!

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких всі рівняються.

Бажаю, щоб результати вашої праці завжди були міцним фундаментом для нових здобутків.

Щастя, міцного здоров’я, благополуччя вам та вашим сім’ям!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

 

Щиро вітаю вас із нашим професійним святом – Днем енергетика!

Успішна робота кожної галузі господарства та промисловості залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Тож бажаю стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях нашого краю. Нехай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла!

Володимир ГОНЧАРОВ,
старший майстер Межівської дільниці
Павлоградського об’єднаного РЕМ