Привітання з Днем гідності та свободи

Шановні мешканці Межівської громади!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось Героям Небесної Сотні і всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі.

Щиро вітаю усіх земляків із Днем Гідності та Свободи!

Бажаю мирного неба над рідною землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Слава Україні! Героям слава!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Шановні жителі Слов’янської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи.

В цей знаменний день ми вшановуємо справжніх патріотів України, які впродовж всієї історії боролись і працювали задля незалежності нашої держави, дотримання справедливості та прав людини. Нині ми йдемо нелегким шляхом, демонструючи свою гідність та прагнення до свободи. Разом – ми сила, а наше суспільство здобуло право на зміни.

Щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова