Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства

Шановні працівники КП «Комунсервіс» і «Комфорт» Межівської селищної ради! Дорогі ветерани-комунальники!

Дозвольте привітати усіх вас з професійним святом.

Ви немало робили і робите для поліпшення життя мешканців нашої громади і продовжуєте невтомно працювати задля комфорту у нашому спільному домі: ремонтується та відновлюється мережа вуличного освітлення населених пунктів громади, ведуться роботи по відновленню водопостачання, облаштовуються парки, сквери, підтримується благоустрій тощо. Усе це є можливим завдяки вашому професіоналізму та щоденній праці. Хочу побажати вам щастя і благополуччя, здоров’я і наснаги, значних здобутків у майбутньому і вдячності односельців!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

Шановні працелюби КП «Межівський комунсервіс»!
Дорогі наші ветерани!

Вітаю усіх вас із нашим професійним святом!

Завдяки вашим працьовитим рукам підтримується робота інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, благоустрій населених пунктів, дотримання санітарного стану в них і чимало різних справ, аби земляки могли відчувати себе комфортніше.

Тож бажаю вам успіхів у нелегкій, але дуже потрібній діяльності! Міцного вам здоров’я, хорошого весняного настрою, злагоди, щастя і світлого мирного майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Нехай завжди з вами будуть повага колег, людська шана, любов рідних і близьких!

Віктор СТУПА,
начальник КП «Межівський комунсервіс» Межівської селищної ради

Шановні працівники КП «Комфорт»!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства!
Напередодні нашого професійного свята бажаю вам, досягнення нових професійних висот. Дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей.

Нехай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

Бажаю щастя та злагоди вашим родинам, справжнього весняного настрою, наполегливості у виконанні покладених на вас відповідальних завдань із створення комфортного середовища для Межівської громади.

Олександр ЛУЧКО,
директор КП «Комфорт» Межівської селищної ради