Привітання з Днем Святого Миколая Чудотворця

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця!

У часи, коли ми максимально маємо виявляти свою шляхетність, чуйність та взаєморозуміння, це свято набуває особливого сенсу. Воно надихає всіх на творення добра, наповнює наші серця теплотою та бажанням допомогти ближньому.

Кожен дорослий нині має дарувати свою ласку не лише рідним дітям, а й підставляти плече тій малечі, чиї батьки загинули в зоні проведення Антитерористичної операції чи зараз перебувають там. Лише спільними зусиллями нам під силу допомогти їхнім ранам загоїтися і не допустити, аби зневіра та відчай наповнили душі.

Від усього серця бажаю вам здоров’я, щедрої долі, добра! Нехай у ваших душах буде стільки тепла, щоб ним неодмінно захотілося поділитися з оточуючими!

Світлана НАЗАРЧУК,
голова Синельниківської райдержадміністрації

 

 

Шановні жителі Межівщини!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

19 грудня – найсвітліше і найрадісніше українське свято. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями. Особливо надії на Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий покровитель допоможе здійснити давню втаємничену мрію.

Святого Миколая Чудотвореця люблять і шанують на Заході та Сході. Він приносить радість кожному, і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього.

Хай він принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Хай здійсняться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з нас.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Шановні мешканці Слов’янської громади!

Щиро вітаю вас зі святом любові і душевної теплоти – з Днем Святого Миколая! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку і знайти там бажані подарунки.

Нехай це свято наповнить ваші домівки теплом і любов’ю, а ваше життя завжди буде світлим і яскравим! Нехай Святий Миколай прийде в кожну оселю і наповнить серця радістю та надією на мир і щастя для кожної дитини!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова