Як народжується свято? ФОТОРЕПОРТАЖ

З року в рік ми з нетерпінням очікуємо на відкриття головної ялинки Межівської громади, яке цього року відбулося 17 грудня! Дійство під назвою «Фантазії новорічної ночі» було організовано на площі біля Центру культури та дозвілля о 16-й годині. Гостям представлено театралізовану виставу, ігри та конкурси.

«Межівський меридіан», за традицією, зафіксував кілька кадрів з народження головної ялинки громади. На них працівники Центру культури та дозвілля (директор Людмила Олексіївна Варюха), чиїми руками власне і створюється святковий настрій для жителів та гостей Межової: Людмила Іщенко, Сергій Черепаха, Володимир Линник, Михайло Аринушкін. Вони вкладають у свою роботу душу і серце, тому говорять, що з нетерпінням чекають всіх на святі!

Ми, у свою чергу, обов’язково підготуємо фоторепортаж з відкриття головної ялинки громади вже у наступному номері газети, який вийде у четвер – 23 грудня.

19 грудня Днем Святого Миколая розпочинається новорічно-різдвяний цикл зимових свят. Тож нехай у ці дні мрії та побажання всіх українців будуть почуті!

…Тим часом із настанням вечора передноворічна Межова засяяла різнокольоровими вогнями святкових ліхтарів та гірлянд. І мимоволі з’явилося знайоме з дитинства щемне і неповторне відчуття наближення новорічних свят…