Привітання з Днем захисника України

Дорогі захисники Вітчизни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України!

Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов’язок і важливе чоловіче призначення. І все ж це свято не лише чоловіків, а всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину.

Наш святий обов’язок – зберегти мир і злагоду в суспільстві і на рідній землі, а тому особливо важливо те, що за наше життя і свободу є кому постояти!

Від усієї душі зичу вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя і надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

День захисника Вітчизни – свято для справжніх чоловіків. Тих, які пройшли війну, і тих, хто стоїть на сторожі Батьківщини. Тих, хто відслужив в армії, і тих, хто тільки готовий її поповнити. Це свято – пам’ять синів і дочок тих, хто віддав життя за свободу Вітчизни, за нашу свободу і незалежність.

14 жовтня – це не тільки свято для людей у погонах, а й наших захисників у щоденному житті: тих, на кого ми спираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує.

Дорогі чоловіки! Бажаємо вам здоров’я, гармонії, любові, завжди і в усьому бути на висоті і все життя залишатися для своїх наступників – ідеалом сили та мужності.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова