Привітання з Днем Знань від керівництва району і громад

 

Дорогі учні та освітяни!

Традиційно у першовересневий день рідна школа відкриє для вас свої двері і ви вкотре порините у прекрасний світ знань, аби збагатитися духовно, змужніти фізично та сповнити свій світогляд непохитними моральними переконаннями.

Сьогодні не лише перед дорослими, а і перед вами, підростаючим поколінням, стоїть вкрай важливе завдання – розбудова сильної країни. Ті надважкі часи, котрі переживає нині український народ не послабили, а загартували та консолідували всіх нас задля звершень. Ви маєте пам’ятати, що від кожного з вас вже сьогодні залежить подальше майбутнє цілої держави. Переконана, що бажання до змін стане драйвером вашого щоденного самовдосконалення, а витримка не зрадить вам на цьому шляху.

Нехай цьогорічний перший дзвоник, який пролунає у стінах кожного навчального закладу Синельниківщини, ознаменує собою початок не лише нового навчального року, а й дасть старт підкоренню нових вершин.

Міцного здоров′я, натхнення, добра, миру та спокою!

Голова райдержадміністрації
Світлана НАЗАРЧУК

 

Дорогі школярі! Шановні вчителі і батьки!

Ось і настав цей день: 1 вересня – День знань і старту нового навчального року.

Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань, щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік!

Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів.

Бажаю, щоб знання і мудрість завжди посідали чільне місце у вашому житті, щоб все, чого вчать нас школа і життя, приносило рясні врожаї і все добре, мудре, вічне розросталося у світі завдяки вашим зусиллям та праці!

Будьте невтомні у навчанні – і життя нашого рідного краю і нашої України ставатиме кращим і кращим!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова