1 Вересня – офлайн. ФОТОРЕПОРТАЖ

Цього року День Знань в Україні – особливий!

Як зізнаються і педагоги, і самі учні та їх батьки, очікували на 1 вересня з нетерпінням. Адже нарешті з’явилася можливість провести свято Першого Дзвоника – офлайн! (Карантинний 2020-2021 навчальний рік запам’ятається всім нам насамперед відсутністю святкових лінійок та введенням ряду карантинних обмежень у навчальних закладах).

Отже, 1 вересня школи України гостинно відкрили свої двері для учнів.

Новий навчальний рік – також офлайн – розпочали і всі школи Межівщини: всього 13 закладів загальної середньої освіти, з них 9 ліцеїв, 2 гімназії та 2 початкові школи. За інформацією відділів освіти громад, за парти сіли 2042 учні (1441 учень – Межівська селищна рада, 385 учнів – Слов’янська сільська і 216 учнів – Новопавлівська сільська ради). Першовересень покликав до школи і 168 першокласників (124 – Межівська СТГ, 27 – Слов’янська СТГ, 17 – Новопавлівська СТГ). Два повноцінних перших класи має опорний заклад освіти Межівський ліцей №1.

У цей день шкільні подвір’я знову наповнилися яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат. У кожній школі Межівщини День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим. Традиційно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. А першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше: перший дзвоник, перша вчителька, перший урок…

Голова Межівської селищної ради Володимир Зражевський розділив свято Першого Дзвоника разом із великою шкільною родиною Межівського аграрного ліцею-інтернату. Вітаючи школярів, педагогів та батьків з початком нового навчального року, очільник громади висловив сподівання, що навчальний процес триватиме офлайн протягом усього року, а разом з тим побажав, щоб він приніс тільки приємні враження, творче натхнення, радість успіхів і звершень у навчальному процесі.

 

Веселе

 

Зоряне

 

Межова №1

 

Слов’янка

 

Межова №2

 

Володимирівка

 

Іванівка

 

Новопавлівка

 

Райполе

 

Межівський аграрний ліцей-інтернат

 

Новопідгородне