Публічний звіт Межівської райдержадміністрації за 2019 рік

24 лютого 2020 року у залі засідань районної державної адміністрації відбувся щорічний публічний звіт про підсумки діяльності Межівської районної державної адміністрації за 2019 рік. 

Під час якого було зазначено, що Межівська районна державна адміністрація, реалізовуючи свої повноваження відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, протягом 2019 року спрямовувала свою діяльність на виконання положень Конституції України та законів України, забезпечення реалізації заходів, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України.

Серед іншого, заступник голови районної державної адміністрації Богдан С.В. зазначив, що протягом 2019 року ЦНАПом Межівської  районної   державної  адміністрації було прийнято 8348 заяв проти 6127 заяв за 2018 рік, у т.ч. щодо отримання послуг Держгеокадастру – 5992; про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та реєстраційних дій щодо реєстрації бізнесу – 1914; щодо послуг районного сектору ГУДМС України у Дніпропетровській області – 146; надання відділом житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури районної державної адміністрації висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 159; видачі посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї – 130.

За 2019 рік відділом економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації районної державної адміністрації проведено 2141 реєстраційну дію, з них 751 реєстраційна дія у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та 1390 – у сфері реєстрації нерухомості. Прийнято на зберігання та опрацьовано 2625 долучень до реєстраційних справ, із них 469 – у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, 2156 – у сфері реєстрації нерухомості.

Протягом 2019 року за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам профінансовано виплату державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю на загальну суму 32,77 млн грн. За 2019 рік виплачено державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам на суму 649,2 тис. грн. Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та готівкою на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2019 році скористалися 3037 сімей.

Найважливішим чинником для досягнення цілей стратегії розвитку району є фінансове підґрунтя. Протягом звітного періоду було забезпечено виконання завдань із надходження доходів, затверджених рішеннями районної ради, Зорянської та Слов’янської сільських рад про бюджет на 2019 рік. Виконання місцевих бюджетів Межівського району у звітному періоді за доходами по загальному фонду з урахуванням міжбюджетних трансфертів становить 98 млн 956 тис. грн, або 95,5% до призначень на 2019 рік з урахуванням змін.

Агропромисловий комплекс є основою економіки району. Площа сільськогосподарських угідь складає 93,1 тис. га. На сьогодні сільськогосподарським виробництвом у районі займаються: 26 товариств з обмеженою відповідальності, які обробляють 44,3 тис. га; 72 фермерських господарств – 21,8 тис. га; 52 приватних підприємців – 5 тис. га та одноосібники – 16,1 тис. га.

Протягом звітного періоду на території району забезпечувалося належне виконання заходів з благоустрою. Було впорядковано 568 га територій парків та прибудинкових територій, висаджено 50 дерев і кущів, ліквідовано 30 сміттєзвалищ, очищено від сміття 24 км берегів річок, впорядковано 150 км узбіч доріг, проведено благоустрій 37 пам’ятних місць, встановлено 4 дитячих та спортивних майданчики.

Підводячи підсумок роботи за 2019 рік, Богдан С.В. подякував за підтримку і розуміння проблем Межівського району керівництву області, керівникам підприємств, організацій, установ району, головам об’єднаних територіальних громад, сільських головам, виконуючим обов’язки старост, представникам малого та середнього бізнесу, всім без винятку тим, хто не стояв осторонь, працював з районною державною адміністрацією однією командою, знаходив спільну мову у вирішенні важливих економічних і соціальних питань, реалізації як загальнодержавних, так і прийнятих районних програм.

З повним текстом публічного звіту про підсумки діяльності Межівської районної державної адміністрації за 2019 рік можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Межівського району в рубриці «Районна державна адміністрація».

Сектор організаційної роботи, з питань інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю