Команда Межівського району – срібний призер Кубку «Золотий колос України»!

Команда Межівського району – срібний призер Кубку області «Золотий колос України» серед юнаків 2005-2006 р.н.! У драматичному фіналі наші хлопці лише на останніх хвилинах поступилися нікопольчанам 1:2. Але вони, безумовно, заслуговують на оплески! Адже боролися до кінця. І срібні нагороди, здобуті в суперництві з кращими юнацькими колективами області – однозначно є високим результатом!

Минулими вихідними у гостинному спорткомплексі Слов’янської філії Межівської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов фінал Кубку області «Золотий Колос України з футзалу» серед юнаків 2005-2006 р. н.

Серед учасників гості з Нікопольського (одразу 2 колективи), Петриківського районів і, звичайно ж, збірна Межівського району, складена зі слов’ян, межівчан, веселян. Тренери – Нікітенко В. М., Салівон В. І., Олексенко Є.

За регламентом, матчі зонального етапу проходили за олімпійською системою.

Наша команда у напруженому півфінальному поєдинку здолала потужну збірну Петриківського району – 2:1. До того ж, ми вели перед протягом усього матчу, а гості скоротили відставання лише наприкінці поєдинку.

Куди більш видовищним та нервовим видався фінал з нікопольчанами. Відчуваючи високий статус поєдинку, юнаки обох команд виклалися, що називається, на повну. При цьому не шкодуючи ні себе, ні суперника.

Протягом матчу збірна Межівського району спочатку була в ролі лідера (ми відкрили рахунок в дебюті матчу), потім наздоганяючого – вже наприкінці протистояння.

Одне слово, справжній футбол (футзал) – нерідко драматичний і завжди непередбачуваний.

Після завершення всі учасники аплодували один одному за гарний турнір, за боротьбу, за емоції, що вирували до останніх секунд…

Окрема вдячність гостинним слов’янам!

І вітаємо з дебютом на обласному рівні (після капітального ремонту) Слов’янську філію Межівської ДЮСШ!

Репортаж Євгена Травневого