Розпочав роботу пересувний флюорограф!

Адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Центральна лікарня» Межівської селищної ради» (вторинна ланка) повідомляє, що з ініціативи та за сприяння голови Межівської селищної ради Зражевського В.М., розпочав роботу сучасний пересувний флюорограф.

Тепер мешканці Межівщини мають змогу пройти флюорографічне обстеження у своїх населених пунктах. Це надзвичайно важливо для раннього виявлення туберкульозу та інших захворювань грудної порожнини.

Сучасне обладнання встановлено на спеціальному автомобілі, що дозволяє провести обстеження навіть у віддалених селах. Це дуже зручно, зокрема для людей похилого віку, з особливими потребами, яким важко діставатися до лікарні аби пройти флюорографію.

Пересувний флюорограф проводить виїзди та обстеження у населені пункти не лише Межівської СТГ, а й Слов’янської та Новопавлівської сільських рад.

Центральна лікарня Межівської селищної ради запрошує до співпраці очільників територіальних громад Синельниківського району та інших районів Дніпропетровщини, а також сусідньої Донецької області, керівників підприємств, установ та організацій до співпраці щодо флюорографічного обстеження населення.

Сучасний пересувний флюорограф до Ваших послуг!

Нагадаємо, що туберкульоз є виліковним у разі вчасної діагностики. Своєчасне виявлення хвороби – один з основних критеріїв успішного лікування і попередження розповсюдження небезпечної хвороби!

За довідками звертайтеся за телефоном (05630) 60-5-35.

Адміністрація КНП «ЦЛ» МСР»