Привітання з Днем фізичної культури і спорту

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і вболівальники спорту!

Вітаю всіх із Днем фізичної культури і спорту!

Межівщина має власні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися вагомих результатів на спортивних аренах. Вони – яскраве підтвердження високого статусу фізичної культури і спорту в нашому рідному краї. Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави громади.

Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та всіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого краю.

Ми пишаємося вашими досягненнями!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

У цей святковий День хочеться привітати всіх колег, наших юних спортсменів, їх батьків та кожного, хто вважає фізкультуру та спорт – невід’ємною частиною життя!

Бажаємо всім міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

Адміністрація та колектив
Межівської дитячо-юнацької спортивної школи