Увага!!! Звернення районного штабу із запобігання поширенню коронавірусу SARS-CoV-2 на території Межівського району

Шановні земляки!

Запроваджені у державі карантинні обмеження внесли корективи у спосіб відзначення цьогорічних поминальних днів. Навіть вікові традиції зазнають змін. І це стосується не лише України, а всього світу.

Тож  Радуницю – тиждень поминання померлих родичів та відвідування кладовищ – доведеться перенести на інші дати.

Відповідно до рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і  надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року та районної комісії з питань   техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою протидії поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, на період карантину на території Межівського району закрито для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра.

Кожен свідомий громадянин розуміє, що сенс поминальних днів після Великодня полягає саме в посиленій молитві за близьких.

Від відповідальності кожного з нас залежить, як скоро закінчиться карантин і ми всі зможемо повернутися до звичного ритму життя. Зустрічатися один із одним, дотримуватися звичаїв і віддавати шану рідним та близьким, яких вже немає поруч з нами…

Закликаємо всіх жителів Межівщини проявити свою громадянську свідомість !

Бережіть себе та своїх рідних! Залишайтеся під час карантину вдома!