Відділ культури Межівської селищної ради оголошує конкурс

Відділ культури Межівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу культури «Історико-краєзнавчий музей» Межівської селищної ради» (місце знаходження: 52900, Дніпропетровська область, Синельниківський р-н, смт Межова, пр-т Незалежності, буд. 8).

Загальні вимоги до кандидатів:  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, у продовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, особисто або на поштову адресу відділу культури виконавчого комітету Межівської селищної ради та на електронну адресу відділу культури Межівської селищної ради подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних;
  • автобіографію;
  • оригінали та копії документів про освіту;
  • оригінали та копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Кандидатам необхідно підготувати та представити на засіданні конкурсної комісії публічну презентацію проекту програм розвитку комунального закладу культури «Історико-краєзнавчий музей» Межівської селищної ради» на один і п’ять років.

Дата початку приймання документів: з 06 вересня 2021 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 06 жовтня 2021 року.

Документи приймаються за адресою: проспект Незалежності, буд. 8, смт Межова, Синельниківський район, Дніпропетровська область, 52900, відділ культури виконавчого комітету Межівської селищної ради. Електронна адреса: mejvk@ukr.net.

Довідки за телефоном: 62-6-80.