З турботою про освітній заклад

1 вересня – це початок нового етапу у плідній роботі педагогів, осягнення учнями законів науки та суспільного життя, дивного світу знань і відкриттів. На початку нового 2021-2022 навчального року хочу побажати посидючості за партою і уваги на уроках, веселого настрою і дзвінкого сміху на перервах, чудових ідей і захоплюючих занять, високих балів і гідних перемог. Підготовка освітнього закладу неможлива без спонсорської допомоги, підтримки Уряду, батьків.

У цьому році уряд виділив кошти на закупівлю нового шкільного обладнання для учнів 1 класу. Це і шкільні меблі, і комп’ютерне обладнання, і дидактичний матеріал. Але цих кошті недостатньо для втілення в життя проекту «Нова українська школа» без спонсорських внесків. Слова вдячності за турботу, розуміння, підтримку нашим постійним друзям, батькам, спонсорам.

Висловлюємо щиру подяку голові фермерського господарства «Живоносне джерело» Ляховичу Петру Васильовичу та його дружині Зої Миколаївні, Калетніку Петру Івановичу та Тетяні Петрівні, Дейнезі Олексію Олексійовичу, Каджарову Рамілю Джингіз-Огли, Джафарову Елвару Елізбар-огли, Євтушенку Віктору Миколайовичу, Євтушенку Ігорю Вікторовичу, Халемендику Анатолію Васильовичу, Ставицькому Івану Григоровичу, Дмитренко Світлані Анатоліївні за турботливе ставлення до потреб нашого закладу постійну фінансову підтримку в створенні належних умов виховання дітей. Окремі слова подяки Філіпову Миколі Олександровичу, Каджарову Агілу Камлєт-Огли, Гаджиєву Немату Наріхан-огли, Мустафаєву Теймуру Фарман-огли, Абдуллаєву Заміну Астану. Вони небайдужі до проблем школи.

В цьому році наша шкільна родина поповнилася вихованцями із с. Васильківське Миколаївської ОТГ. З перших днів активним помічником освітнього закладу став Череватенко Роман Володимирович. Ми висловлюємо Вам, Романе Володимировичу, слова вдячності за підтримку і надію на майбутню співпрацю. Дякуємо від щирого серця.

Велика вдячність батькам учнів 1-11 класів щодо участі в поточному ремонті шкільного приміщення.

Висловлюємо щиру подяку начальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Литвиненку Олександру Олексійовичу за забезпечення освітнього закладу технічною водою (буріння свердловини).

Також слова вдячності батькам, які допомогли обладнати свердловину біля освітнього закладу.

Багато років поспіль допомагають закладу підприємці Кукало Надія Миколаївна, Пікуль Наталія Григорівна, Явтушенко Алла Анатоліївна.

Завдяки турботі, підтримці наших друзів і постійних спонсорів наш освітній заклад стає більш сучасним. Тож разом ми закладаємо міцний фундамент світлого майбутнього наших дітей. Дозвольте ще раз привітати усіх зі святом – Днем знань. Побажати учням досягти омріяної мети, батькам – гордості за успіхи своїх дітей, учителям – натхнення та людської поваги, спонсорам – нових досягнень у нелегкій праці. Низький уклін Вам за Вашу самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у світле майбутнє наших вихованців. Хай Господь Бог віддячить за ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам. Зі святом!

Валентина СИДОРЕНКО,
директор Володимирівського ліцею МСР