Вшанування земляків – учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

26 квітня виповнюється 35 років аварії на Чорнобильській АЕС

Дорогі земляки!

Чорнобильська трагедія тієї чи іншої мірою торкнулася кожного з нас. Минули десятиліття, однак наслідки страшної техногенної катастрофи ми відчуваємо і досі.

Мужність, стійкість, патріотизм ліквідаторів в ім′я майбутнього назавжди закарбувалася в пам′яті і слугують прикладом для нинішнього покоління. Сьогодні, в 35-і роковини аварії, подвиг рятівників, які стали на захист людства від радіаційного забруднення, вшанують не лише на Батьківщині, а й по всьому світу.

Висловлюємо слова вдячності всім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за їх мужній вчинок і бажаємо міцного здоров′я, родинного благополуччя, мирного неба та схиляємо голову перед героями, які віддали життя, рятуючи світ від жахливої катастрофи.

Світлана НАЗАРЧУК,
голова райдержадміністрації.

Костянтин КРАВЧЕНКО,
голова райради

 

Шановнi мешканцi Межiвської громади!

У ці дні ми вшановуємо тих, хто приборкував ядерну стихію на Чорнобильській АЕС. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг пожежників, військовослужбовців, науковців, медиків, будівельників, які захищали українську землю та світ від смертельної небезпеки. Серед героїв – і мешканці нашої громади.

Ми дбаємо про тих, чиї долі опалила трагедія у Прип’яті. З глибоким сумом схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто пожертвував життям заради нащадків.

Герої-чорнобильці, ми вдячні вам за самовідданий подвиг і патріотизм. Бажаю всім мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя. Нехай у цей день національної скорботи дзвони Чорнобиля відгукнуться милосердям в серці кожного з нас.

З повагою
Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

Шановнi мешканцi Слов’янської громади!

26 квітня виповнюється 35 років, як відбулася найстрашніша техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС.

Масштаби трагедії – вражаючі. З обороту було вилучено близько 5 млн гектарів землі, навколо станції створена 30-ти кілометрова зона відчуження. Радіоактивного ураження зазнали сотні тисяч осіб. Насамперед пожежники, військові, фахівці, які дезактивували місцевість, споруджували захисний комплекс – саркофаг.

Участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС брали і наші земляки – ті, хто живе чи донедавна жив поруч із нами. Наша їм глибока шана і подяка за жертовність та героїзм. Ми всі перед ними у неоплатному боргу.

Чорнобильська аварія стала для людства трагічним уроком, за який заплачено дорогою ціною.

З повагою
Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова