Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Межівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства Межівської селищної ради «Комфорт».

Відомості про юридичну особу:

1) повне найменування: комунальне підприємство Межівської селищної ради «Комфорт»;

2) місцезнаходження: вул. Кооперативна, 3а смт. Межова, Межівський район, Дніпропетровська область;

3) юридична адреса: вул. ім. Грушевського, 9, смт. Межова, Межівський район, Дніпропетровська область.

Основні напрямки діяльності КП МСР «Комфорт»:

теплопостачання; саночистка; ритуальні послуги; виконання передбачених планом робіт по капітальному ремонту житлового фонду та по благоустрою; виконання ремонтних робіт на замовлення юридичних та фізичних осіб; будівництво, експлуатація і утримання в належному технічному стані будівель та споруд; монтаж та ремонт мереж і систем опалення, водозабезпечення та водовідведення; виробництво та реалізація товарів народного споживання; ведення товарного сільськогосподарського виробництва та реалізація продукції цього виробництва; роздрібна торгівля продовольчими та непродовольчими товарами; виробництво інших готових металевих виробів; виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій; виробництво інших меблів; виготовлення виробів з бетону, гіпсу та цементу; виробництво виробів з бетону для будівництва; виробництво, передача та постачання електроенергії, в тому числі за допомогою альтернативних джерел; пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення; інші види діяльності, які не суперечать чинному законодавству України.

Вимоги до претендента:

1) повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);

2) стаж роботи на керівних посадах відповідного або нижчого рівня не менше 3 років.

Прийом документів здійснюється протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу у місцевій газеті «Межівський меридіан» та на офіційному сайті Межівської селищної ради (https://mezhova.otg.dp.gov.ua).

Конкурсний відбір на посаду начальника комунального підприємства Межівської селищної ради «Комфорт» відбудеться 27 січня 2021 року у залі засідань селищної ради, за адресою: смт Межова, вул. ім. Грушевського, 9, (другий поверх).

Телефон для довідок: (05630) 60463, 60428.