6 червня – День журналіста. Журналіст – це не просто професія, це спосіб життя, спосіб мислення

В журналістику не приходять за грошима, в неї ідуть задля самореалізації, а ще для того, щоб зробити світ кращим – добрішим, привітнішим, чистішим…

У непрості часи ми зустрічаємо – День журналіста…

Війна…

24 лютого 2022 року російські окупанти вирішили принести нам «освобождение»  і ось уже третій рік  (а для когось і десятий) Україна здригається від бомб та ракет, в українські  родини нестримно вривається горе, біль і розпач…

Але перемога буде за нами! Бо на нашому боці правда ! Це – наша земля ! Де ми народилися! Де народилися наші діти! Нашу Україну!

Тому і професійне свято ми сьогодні  сприймаємо, як і кожен українець, виключно через призму війни. Все інше – після ПЕРЕМОГИ!

 … Для редакції «Межівського меридіана» День журналіста знову особливий. Адже, якщо пишемо ці рядки, значить ми – вистояли, залишаємось на місці та  продовжуємо працювати.

Чим живемо сьогодні?

У такі  трагічні – вирішальні  часи, люди залежать від новин. Тож, одним із завдання бачимо  вчасне і якісне інформування аудиторії у різних сферах нашого життя: економічній, соціальній, питаннях безпеки і т. д.

Через статті, репортажі, інтерв’ю, намагаємось висвітлити найбільш актуальні проблеми, забезпечити аудиторію  оперативною та максимально об’єктивною інформацією.

Не відступаємо від своїх принципів і наповнюємо видання саме місцевим матеріалом, розповідаємо про те, що відбувається на Межівщині – або впливає на нас.

Про наших людей, їх життя, здобутки та проблеми,  робимо багато фоторепортажів, знімаємо відео – урочистості,  офіційні заходи,  проводжаємо в останній путь наших Героїв…

На постійні основі функціонує офіційний сайт, сторінка у Facebook, у якої  майже 10 тисяч підписників, перші кроки робить ЮТУБ-канл.   На сайті маємо понад 30 000 оригінальних відвідувачів на місяць. Це означає, що  нас читає більшість земляків, яким потрібні саме місцеві новини.

А ми, у свою чергу,  відчуваємо величезну відповідальність  перед нашими читачами та передплатниками. Сьогодні, можливо, як ніколи раніше.

Тож будемо триматись РАЗОМ!

Щиро вдячний нашому невеликому, але, бойовому  колективу редакції, який кожного дня наповнює медійні платформи «Межівського меридіана». Працює над друкованою версією, дає життя офіційному сайту та стрічці новин у соціальних мережах.

Також хочеться згадати наших ветеранів, плеяду талановитих журналістів, які свого часу творили історію газети. Редактори, кореспонденти, відповідальні, літ працівники, бухгалтери, водії.

У газеті ніколи не працювали випадкові люди. Або вони тут просто не затримувались.. Тож про  кожного з них – сміливо можемо сказати, що  це непересічні особистості, ерудовані, чесні, принципові професіонали. Всі вони  були і є невід’ємною деталлю єдиного механізму редакції.

І сьогодні хочеться щиро поздоровити зі святом наших колег ветеранів: головного редактора Олександра Васильовича Стадніченка, заступника головного редактора Ніну Павлівну Ляшенко, редактора сільгоспвідділу Олександра Васильовича Винника, Олександра Івановича Перепелицю, Таісію Анатоліївну Лучко, відповідального секретаря Тетяну Іванівну Іванченко, головного бухгалтера Олександру Василівну Малкову, коректора Надію Антонівну Роздайбіду, друкарку-машиністку Любов Дмитрівну Філіп’єву, водія Володимира Васильовича Іванченка та інших.

Нам сьогодні дуже не вистачає таких творчих, по-справжньому ерудованих, не побоюсь цього слова, талановитих кадрів.

Як разом із ними не вистачає і Володимира Микитовича Олійника, Михайла Давидовича Пудли, Анатолія Михайловича Пічугіна, Володимира Григоровича Чопенка, Миколи Миколайовича Тютченка, Івана Филимоновича Волуя, Марії Онисимівни Радченко, Катерини Олексіївни Сергієнко, Григорія Пантелійовича Юхименка, Олега Арсентійовича Тітуха, Валерія Михайловича Малкова – усіх, хто пішов від нас за межу… Нехай земля їм буде пухом…

А тим, хто тримає стрій – бажаємо міцного здоров’я та довголіття!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Євген Хрипун,

головний редактор, член НСЖУ.