Без світла залишаються населені пункти та сотні абонентів громад Межівщини. Ситуація на 15 грудня

Нагадаємо, що  через масштабне обледеніння цілі села та сотні абонентів Межівської, Слов’янської та Новопавлівської громад громад кілька діб залишаються без світла.

Для оперативної ліквідації аварій залучені близько 100 фахівців ДТЕК Дніпровські електромережі та 40 одиниці техніки. Роботи ускладнює ожеледь та складність доступу техніки до місць пошкоджень.

Яка ситуація станом на ранок 15 грудня?

За інформацією органів місцевого самоврядування, зокрема Межівської селищної ради та  Слов’янської і Новопавлівської сільських рад – ситуація з електропостачанням у населених пунктах громад залишається надзвичайно складною.

Маємо численні пориви ліній електропередач внаслідок обледеніння, в тому числі і високовольтних ліній. Без світла залишаються цілі села та сотні абонентів.

ДТЕК Дніпровські електромережі повідомляє, що ремонтні бригади   продовжують усувати аварійні відключення світла, що сталися внаслідок негоди на Дніпропетровщині.

“14 грудня нова хвиля негоди – штормовий вітер й крижаний дощ привели до знеструмлення ще 26 повітряних ліній та 378 трансформаторних підстанцій. Мобілізовані всі сили та спецтехніка, щоб у максимально стислі терміни відновити електропостачання в усі домівки”.

Для оперативної ліквідації аварій залучені близько 100 фахівців ДТЕК Дніпровські електромережі та 40 одиниці техніки. Роботи ускладнює ожеледь та складність доступу техніки до місць пошкоджень”.

Проте енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу мереж та повернути світло у кожну домівку.

Також відомо, що сьогодні над відновленням  цілодобово працюють працюють ремонтні бригади  Межівської бригади Східного регіону АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», а також бригади  енергетиків з усіх куточків Дніпропетровської області.

Інформація про відновлення електропостачання або чергові пориви  надзвичайно динамічна і змінюється постійно. На відновлених лініях знову фіксуються пориви.

Тому нижче наведена інформація є актуальною на 11-у годину 15 грудня.

Отже, по Межівській СТГ є населені пункти, де вже п’яту добу немає світла.

Це такі села як Володимирівка, Преображенка, Троїцьке, Всесвятка, Красногорівка, Степове, Вознесенське.

Далі:  Іванівка – 5 вулиць немає світла, Демурино – частково немає світла, нестабільна напруга та повторні пориви одразу після відновлення електропостачання, Василівка (світло з’явилося на центральній вулиці), Веселе – частково немає світла; Райполе, Новопідгородне, Українка – частково відсутнє електропостачання, Колона Межова – після відновлення знову немає світла.

Також до ранку без електрики була і західна частина Межової.

По Слов’янській громадіСлов’янка та Андронівка також частково без світла (на діючих лініях – низька напруга).

Староста Зорянського старостату Таміла Калініченко повідомляє, що 4 добу без світла такі населені пункти, як Малієве, Маліївське, Миронове, Зелене, Крутоярівка, а від учора  повністю без електроенергії і село Зоряне.

По Новопавлівській громаді без світла залишаються села Антонівське, Богданівське, Тарасівка, Федорівка, Миколаївка, Солоне, Чаус. Буквально вчора відновлено електропостачання по східній частині Новопавлівки.

Межівський селищний голова Володимир Зражевський знову відзначає, що проводиться постійний моніторинг старостинських округів та населених пунктів, які потребують окремого втручання.

По всіх старостатах функціонують пункти обігріву, де працюють генератори і  можна підзарядити телефони, зігрітися  та випити гарячого чаю.

Прохання до мешканців, Межівщини: по-можливості актуалізувати дані щодо поривів ліній електропостачання, відсутності електроенергії  через Контакт-центр ДТЕК.

У разі відсутності світла, про це можна повідомити:

чат-боти Viber та Telegram;

  • сайтДТЕК Дніпровські електромережі;

  • контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497;

  • сторінка Facebook;

Нагадаємо адреси пунктів обігріву на території Межівської СТГ:

с. Новогригорівка – будівля Новогригорівського старостату;

– с. Райполе – будівля Райпільського старостату ;

с. Новопідгородне – Новопідгороднянська амбулаторія;

с. Веселе – будівля Веселівського старостату;

с. Водолазьке – комунальний заклад дошкільної освіти «Журавлик»;

с. Іванівка – Іванівська амбулаторія;

с. Преображенка – будівля Преображенського старостату;

смт Демурине – Демуринська амбулаторія;

с. Володимирівка – комунальний заклад філія «Центру культури та дозвілля»;

смт Межова – Пункт Незламності, адреса вулиця Грушевського, 9 (адмінбудівля селищної ради);

Енергетики попереджають, що  складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі.

 

Інформація доповнюється