Дитячі малюнки зігрівають серця українських захисників

5 грудня  — Міжнародний День волонтера!

Волонтер — це для України і про Україну.

Сьогодні, вся Україна — це країна волонтерів.

Це люди з великими серцями і неймовірною любов’ю до Батьківщини. Справжні патріоти!

Не чекаючи нагород і визнання, вони об’єднуються і кожного дня допомагають Збройним Силам України, Територіальній обороні, нашим землякам Захисникам рідної землі!

Активно підтримують бойовий дух воїнів ЗСУ  і учні Новогригорівської гімназії-філії (завідувач Іванова Віта Миколаївна).

Вони створюють патріотичні малюнки та листівки і відправляють їх на передову.

Школярі креативно, завзято та із захопленням працюють над їх створенням, щоб вони дійсно зігрівали серця і душі наших воїнів.

 Завдяки чому бійці відчувають підтримку та вдячність майбутнього покоління.

«Нехай малюнки з побажаннями стануть оберегами нашим бійцям! Слава воїнам ЗСУ! Слава Україні! Разом до Перемоги!», – говорять діти.

Цими днями до захисників від Новогригорівського старостинського округу попрямували і теплі шкарпетки  , які з теплотою в серці  зв’язали: Мала Надія  та Карасьова Ірина,  а також маскувальні сітки, які плели Алєксєєва Олена,  Губанова Людмила, Олійник Любов, Субота Людмила, Сацька Любов, Марченко Лілія, Горєлова Людмила, свічки від  Алєксєєвої Олени, Губанової Людмили, Олійник Любові,  також мед з горіхами та оберіг Ангели – від Любові Олійник.

Від активних жителів Веселівського старостинського округу передані також свічки: «Веселяни – ви також найкращі!» І всім подяка за донати на устілки грілки для наших захисників!

Подарунки до Дня Збройних Сил України та Дня Святого Миколая передано захисникам та захисницям, які боронять Україну !

До речі, плакат – газета від Новогригрівських школярів  висить сьогодні на почесному місці у розташуванні бійців.

Дякуємо всім за допомогу!

Інна Р., смт Межова