Команда дівчат Межівської ДЮСШ – бронзові призерки обласного турніру з волейболу, присвяченого Дню Соборності України

Кубок, у якому взяли участь команди з різних куточків Дніпропетровщини, приймав гостинний спортивний комплекс «Слобожанський». Присвятили турнір Дню Соборності України!

На урочистому відкритті турніру  були присутні перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Юрій Мельник та директор  ДЮСШ  Слобожанської селищної ради Володимир Дейнеко, які побажали учасникам   чесної, безкомпромісної спортивної боротьби.

За давньою традицією, на знак поваги й гостинності кожній команді  – від господарів змагань презентували запашні короваї.

Щодо перебігу самого турніру, то цього дня на спортивному майданчику зустрілися 4 практично рівні за класом  команди дівчаток 2010-2011 р. н: ДЮСШ смт. Слобожанське (тренер-викладач Святослав Дубовиченко), ДЮСШ «Темп» міста Тернівка (тренери-викладачі Ольга Корсун та Володимир Решта), комунального закладу «Спорт для всіх» міста Підгородне (тренер-викладач ДІДЕНКО Віктор), ДЮСШ Межівської селищної ради (тренер-викладач Галина ТКАЧЕНКО).

Відзначимо, що за підсумками змагань межівчанки вибороли бронзові нагороди!

Галина Ткаченко:

– Змагання видалися дуже емоційними та напруженими! Скажу відверто, дуже важко цього дня було й мені, а на результат змагань напевно вплинув цілий комплекс факторів:  зміна  обстановки (величезний яскравий спорткомплекс), хвилювання моїх дівчаток…та  ще малий тренувальний і змагальний досвід у цій віковій категорії.

Але, менш з тим,  бронзові нагороди для юних волейболісток – це теж гарний результат і, переконана, він стане стимулом для команди: з кожним разом підніматися вище й вище…

Висловлюємо вдячність нашим Захисникам, які зараз захищають наш  спокій та  дають можливість займатись улюбленою справою нам і нашим дітям.    

Завжди вдячні начальнику відділу освіти Межівської селищної ради Вікторії Валеріївні ДІДЕНКО за  постійну підтримку та віру у волейбол Межівщини.

Окремий респект –  дирекції Слобожанської ДЮСШ та тренеру-викладачу з волейболу Дубовиченку Святославу Анатолійовичу за запрошення, організаторам змагань за гідний прийом, увагу до  кожного учасника та їх наставників.

Отож, щиро вітаємо наших бронзових призерок обласного турніру з волейболу серед дівчат 2010-2011 до Дня Соборності України – команду дівчат Межівської ДЮСШ тренера-викладача Галини Мустафівни ТКАЧЕНКО  у такому складі:  Лесик Анна (капітан команди), Васічкіна Мілана, Рисович Крістіна, Дресь Міла, Ступа Каріна, Соломіна Софія, Ковтун Поліна, Данілова Анна, Чернова Анжеліка, Ченчевич Валерія, Чернова Вероніка та Зоц Софія.

Приємно що, за підсумками змагань рішенням суддівської колегії кращею гравчинею турніру стала наша межівчанка Мілана Васічкіна.

Переможці та призери були нагороджені волейбольними Кубками та медалями з гравіюванням та логотипом Слобожанської ДЮСШ та приємними солодкими призами.

 Враховуючи дуже високий рівень змагань – привітаємо Галину Мустафівну та її вихованок з  достойним  виступом, побажаємо сильного командного духу, натхнення та яскравих перемог.