Субота, 20 Липня, 2024
Життя громадиПро головне

Мобільність та соціальні послуги. Межівська громада отримала новий мікроавтобус від міжнародних партнерів

Минулого тижня Межівська селищна територіальна громада отримала  мікроавтобус Renault Master від Програми ULEAD з Європою/U-LEAD with Europe у рамках реалізації  Проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II).

Мікроавтобус буде передано Центру соціальних послуг Межівської СТГ, де він буде використовуватись для покращення мобільності в громаді, надання соціальних послуг населенню, зокрема мова йде про соціальні перевезення.

Ініціатива стала можлива за фінансової підтримки Європейського Союзу та Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні в рамках підписаного Меморандуму про партнерство між Межівською селищною радою та Програмою ULEAD з Європою/ULEAD with Europe.  

 – Завдяки співпраці з U-LEAD з Європою/U-LEAD with Europe громада отримала  суттєву технічну підтримку у відбудові та відновленні території громади. Така допомога від міжнародних партнерів є дуже вагомою для нашої громади та її мешканців. Новий автомобіль буде використано для покращення мобільності в громаді та покращення соціальних послуг населенню, зокрема соціальних перевезень.

 Ми дуже вдячні Програмі «U-LEAD з Європою/» за їхню підтримку та зацікавленість у розвитку нашої громади, сподіваємося на подальшу співпрацю.         

Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи!  – відзначив Межівський селищний голова Володимир Зражевський.

На черговому засіданні виконкому селищної ради транспортний засіб буде прийнятий до комунальної власності  Межівської селищної територіальної громади  та проведено Державну реєстрацію транспортного засобу відповідно до чинного законодавства.