П’ятниця, 19 Липня, 2024
Люди твої, МежівщиноПро головне

На Межівщині триває народний збір на авто для фронту

Потрібно авто – на фронт!

Фраза, яка актуальна вже протягом 2-х років.
Війна триває, ворог лютує, але наші сильні воїни не відступають ні на метр з рідної землі.
Не забуваємо, що війна сучасна: виграє той, хто вміє маневрувати, діяти оперативно та швидко. Саме для виконання таких завдань захисникам на фронт потрібні автомобілі.

Як стало відомо «Межівському меридіану», сьогодні на Межівщині  розпочався справжній народний збір на авто для наших Захисників із 203-го батальйону 108-ї бригади Тро та 93-ї окремої механізованої бригади.

Про це нам розповів відомий на Межівщині волонтер, голова осередку Асоціації фермерів  – Петро Ляхович. Зокрема він відзначив, що на сьогодні можна говорити, що всі разом вже зібрали біля 300 тисяч гривень! Збір триває…

–  Шановні земляки! Мова йде про три авто, на які треба зібрати понад 500 тисяч гривень! Це пікапи та вантажівка. Хлопці дуже потребують нашої підтримки. Я надзвичайно вдячний кожному, хто допомагає Захисникам України нищити ворога!

Ми обов’язково надамо звіт про придбання авто для фронту. Разом – до Перемоги! – наголосив Петро Васильович.

Для інформації: до збору вже долучились виконавчий комітет, управління, служби та відділи  Межівської селищної ради, сільгоспвиробники, небайдужі земляки.

Неймовірні наші діти!

Дізнавшись про потребу бійців на передовій, юні волонтери з Межівщини – Діана та Каміла Семенюк, Маша Ситниченко та Дмитро Матюхін стали одними з головних ініціаторів збору коштів на автомобілі для наших Захисників.

– Цього разу у нас завдання серйозне! Але, разом ми зможемо!Хлопцям дуже потрібна наша допомога! – говорять діти та знову і знову, за будь-якої погоди  виходять на благодійні ярмарки, аби назбирати потрібну суму коштів.  Паралельно поповнюється і картковий рахунок.

Надзвичайно зворушливо, коли дітям, чим можуть допомагають і наші земляки. Як наприклад, межівчанка Аня Лобода, яка вирішила підтримати збір та за її ініціативи провели лотерею, під час якої зібрали 4000 гривень! Призами стали – торт «Медовик», зефір, мед…

Неймовірні наші діти !.. Вони мріють про ПЕРЕМОГУ України не менше, а, можливо, навіть більше, за дорослих.

Принаймні, це вони доводять своїми справами, без втоми і перепочинку допомагаючи Збройним Силам України!

Відомо, що юні волонтери вже зібрали понад 50 000 гривень!

Шановні земляки, величезне прохання підтримати збір на авто для фронту!

5168 7520 2550 6893