Жителька Межівської громади Ганна Цибульська відзначила 100-річний ювілей

24 січня 2024 року свій 100-річний ювілей відзначила жителька селища Межова Синельниківського району  – Ганна Романівна Цибульська. Привітали ювілярку квітами, цінними подарунками та тортом із вагомою цифрою – 100!

Народилася Ганна Романівна рівно 100 років тому, 24 січня  1924 року у селі Іванівка (сьогодні Межівської громади), в родині селян-колгоспників.

З 1962-го і до сьогодні, а це понад 60 років, ювілярка мешкає у селищі Межова.

…На її нелегку жіночу долю випало багато випробувань. Пережила голодомор 1932-33 років. Під час Другої світової війни довелося переховуватись від нацистів, які забирали молодь на роботи в Німеччину. У післявоєнний час працювала на відбудові (у т. з. – трудармії), де молоді дівчата, нарівні з чоловіками відновлювали залізницю, носили шпали, щебінь, мешкали в холодних бараках…

Насиченою і, відверто скажемо, нелегкою була і трудова діяльність Ганни Цибульської. Працювала продавцем, свинаркою, дояркою, кондитером (навіть навчалася на кухара -кондитера), у пральному цеху, до виходу на пенсію у 1979 році – санітаркою у Межівській Центральній районній лікарні. Але вона завжди була людиною праці і скрізь користувалася великою повагою та заслуженим авторитетом колег.

Іменинниця не падає духом. І хоча зір та слух, звичайно підводять у такому віці – на дотик розуміє, що їй подарували квіти. Це дуже приємно.

 – Вона і раніше була привітною до людей, доброю господинею, прекрасно грала на гармошці та інших інструментах, завжди була душею компанії, – розповідає донька іменинниці Любов Володимирівна.

До речі, у ювілярки  – двоє онуків та четверо правнуків.

Трішки поринули в історію родинного дерева і згадали, що старший брат Ганни Романівни – Михайло Солодовник був надзвичайно обдарований музикально, працював завідуючим Іванівського клубу, грав на всіх інструментах. Навчив і молодшу сестричку.

Пригадали і як профспілка лікарні подарувала Ганні Цибульській гармошку під час виходу на пенсії. Адже грала дійсно вправно, не дивлячись на те, що, як кажуть – «самоучка».

А ще цікавий факт: мама Ганни Романівни –  Наталка Харитонівна та її сестри Тетяна і Марія (себто – тітки) –  всі прожили за 90 років!

Іменинниця дивується, що їй вже 100 (!), говорить, що швидко пролетіло життя, часто згадує важкі часи …  Не віриться їй … і що сьогодні в Україні війна…

Поздоровили довгожительку із ювілеєм Межівський селищний голова Володимир Зражевський, представники ветеранської організації Межівської СТГ та профспілкової організації Центральної лікарні.

Наразі Ганна Романівна зустрічає 100-річний ювілей під надійною опікою доньки Любові Володимирівни. А ще, із самої Швейцарії приїхала привітати дружина її хрещеника – Неоніла.

Від імені всієї громади хочеться висловити цій чудовій жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які вона передала своїм дітям, онукам та правнукам, побажати міцного здоров’я, родинного затишку і мирного неба!

 «Межівський меридіан»