У боях за Україну загинув нацгвардієць Ігор Антонов зі Слов’янської громади

Сумна звістка знову прилетіла у Слов’янську громаду…

26 квітня, захищаючи рідну землю від навали російського окупанта загинув наш земляк, боєць Національної гвардії, кулеметник стрілецького батальйону Ігор Антонов із села Слов’янка Синельниківського району Дніпропетровської області.

– Страшна втрата… Невимовне горе для рідних і близьких, всієї  громади. З глибоким сумом та болем сповіщаємо про загибель нашого земляка – Ігоря Антонова – повідомили у Слов’янській сільській раді.

Практично з перших днів повномасштабного вторгнення Ігор Антонов став на захист рідної землі.

Боронив Україну у складі окремого стрілецького батальйону Національної гвардії України.

«… загинув у районі населеного пункту Урожайне Донецької області під час виконання службово-бойових завдань на сході України, захищаючи незалежність , суверенітет та територіальну цілісність України», – йдеться у офіційному повідомленні.

Ігор Антонов, 1988 року народження, народився і виріс у с. Слов’янка, закінчив Слов’янську середню школу. У мирному житті працював шляховиком у компанії «Автомагістраль-Південь».

Земляки згадують Ігоря, як надзвичайно працьовитого, спокійного, врівноваженого, надійного.

Як людину, на яку завжди можна покластись… Чесного, відвертого…

Висловлюємо щирі співчуття : мамі Наталії Григорівні, тату Миколі Володимировичу, доньці Наталії…

Вічна і світла пам’ять Герою!

Прощання з воїном відбудеться 8 травня на центральному кладовищі с. Слов’янка.

У Слов’янській громаді звертаються до жителів, а також усіх, хто знав Ігоря Антонова, прийти попрощатися, подякувати, помолитися і провести в останню путь захисника, який загинув за нашу Батьківщину!